72650Ca4A8A16141Cef4F5D1093B169E.jpg
18 okunma

Döndüğünde tamir ettiği çatıyı yanarken buldu

ABONE OL
2 Şubat 2024 16:12
72650Ca4A8A16141Cef4F5D1093B169E.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Pamukkale’de Üzücü Olay: Kaynak Sonrası Çıkan Yangın Depolanmış Çatıyı Kullanılamaz Hale Getirdi

Döndüğünde Tamir Ettiği Çatıyı Yanarken Buldu

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde bulunan 3 katlı bir binanın çatı katında meydana gelen yangın, korku ve paniğe neden oldu. Ömer Ceylan isimli ev sahibi, kendisine ait binanın çatı katında sabah saatlerinde kaynak yapmaya başlamıştı. Öğlen saatlerinde, Cuma namazını kılmak için işini bırakarak evinden ayrıldı. Namazdan sonra, Ceylan geri döndüğünde, çatı katının alevler içinde olduğunu gördü. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi.

İtfaiyenin Hızlı Müdahalesi ile Yangın Kontrol Altına Alındı

Döndüğünde Tamir Ettiği Çatıyı Yanarken Buldu

İtfaiye ekipleri, yangına kısa sürede müdahale ederek kontrol altına almayı başardı. Ancak yangın sırasında, çatıda bulunan mutfak tüpü infilak etti. Boş durumda olan ve depo maksadıyla kullanılan çatı katı, alevler neticesinde kullanılamaz hale geldi. İtfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 saat süren çalışmasının ardından, yangın tamamen söndürüldü ve soğutma çalışmaları yapıldı. Yangının kaynak makinesinden düşen kıvılcımlardan kaynaklandığı tahmin ediliyor. Kesin neden, itfaiye ekiplerinin yapacağı incelemeler sonrasında netleşecek.

Yangında Can Kaybı Yaşanmazken, Maddi Zarar Meydana Geldi

Döndüğünde Tamir Ettiği Çatıyı Yanarken Buldu

Yangında can kaybı yaşanmazken, maddi zarar oluştu. Yangınla ilgili olarak soruşturma başlatıldı. Ekipler, muhtemel bir doğalgaz patlamasına karşı da önlem aldığı görüldü. Yangın, bölge sakinleri arasında büyük üzüntü ve tedirginlik yarattı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP