B7Df5E0162F0730Edebd983De2Bb24Be.jpg
  • Habercimiz
  • Spor
  • Dowtown, Bursaspor Basketbol Takımının sponsoru oldu
14 okunma

Dowtown, Bursaspor Basketbol Takımının sponsoru oldu

ABONE OL
2 Şubat 2024 15:18
B7Df5E0162F0730Edebd983De2Bb24Be.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

## Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi, Bursaspor’un Yeni Sponsoru Oldu

Bursa’nın önde gelen alışveriş ve eğlence merkezi Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi, Bursa’yı ve Türkiye’yi bu sezon Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ve Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Bursaspor İnfo Yatırım Basketbol Takımı’nın yeni forma sırt alt sponsoru oldu.

### İş Birliği Tanıtıldı

Geçtiğimiz ayın sonlarında kapılarını ziyaretçilerine açan Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi’nde gerçekleştirilen basın toplantısı geniş katılımla gerçekleşti. Toplantıda, Bursaspor Basketbol Takımı Başkanı Sezer Sezgin, Atış Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Atış, Yönetim Kurulu Üyesi Metin Atış, Bursaspor Basketbol Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Bursaspor İnfo Yatırım Genel Menajermiz Özgün Önver ile oyuncular Metin Türen, Semih Erden, Ömer Utku Al, Mihael Young ve Johny Hamilton hazır bulundu.

### Atış Grup: “Bursaspor’a Destek Vermekten Gurur Duyuyoruz”

İmza töreninde konuşan Atış Grup Yönetim Kurulu Üyesi Metin Atış, “Bugün bir Bursaspor sevdalısı olarak kulübümüzün erkek basketbol takımına sponsor olmaktan gurur ve heyecan duyuyorum. Bu sıradan bir iş birliği değil, Atış Grup olarak Bursa’mızdan aldığımız gücümüzü yine şehrimizin değerlerine katkı sağlayarak perçinliyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlarda Bursalıların teveccühünü kazanmak Atış ailesi olarak bizi en mutlu eden şey oldu. Şimdi bunu daha büyük bir coşkuyla yaşayacağız diye düşünüyorum. Çemberden geçen her sayıda yükselen koca bir şehrin mutluluk nidasında payımızın olduğunu düşünmek tarifsiz bir heyecan olacak” dedi.

### Sezer Sezgin: “Atış Grup’a Teşekkür Ediyorum”

Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin ise lansmanda yaptığı konuşmada, anlaşmanın uğurlu olması temennisinde bulundu. Sezer SezginAtış Grup ailesine ve Downtown markasına Bursa’nın en değerli markası olan Bursaspor’a verdikleri destek için teşekkür ediyorum. Bu iş birliğinin önümüzdeki senelerde de devamını diliyorum” dedi.

Dowtown, Bursaspor Basketbol Takımının Sponsoru Oldu

Dowtown, Bursaspor Basketbol Takımının Sponsoru Oldu

Dowtown, Bursaspor Basketbol Takımının Sponsoru Oldu

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP