Sultanlar Ligi‘nin 19. haftasında Eczacıbaşı Dynavit, evinde Karayolları ile karşılaşacak.
Deplasmanda aldığı Kuzeyboru galibiyetiyle lige devam eden Eczacıbaşı Dynavit, 4 Şubat Pazar günü saat 14.00’te Karayolları‘nı ağırlayacak.
Günü tek antrenmanla tamamlayacak olan Eczacıbaşı Dynavit‘te müsabakayla ilgili görüşlerini aktaran Beyza Arıcı, “Bu hafta hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi‘nde oynayacağımız maçlarımız bizim için ayrı bir önem taşıyor. Bundan tam bir yıl önce ülkemizde büyük bir deprem felaketi yaşamıştık. Şimdi de depremin birinci yılında, deprem bölgesindeki çocukların yanlarında olduğumuzu hissettirebilmek için bu iki karşılaşmamızın gelirleri deprem bölgesindeki çocuklarımıza yönelik psikososyal destek çalışmalarına aktarılacak. Bütün taraflarımızı bizi desteklemeye davet ediyoruz” dedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024