Elazığlı sporcu Hakan Erikçi, Türkiye Ohannes Margosyan Fitness Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmelerinde Türkiye 3’üncüsü olarak Milli Takım aday seçimlerine gitmeye hak kazandı. Büyük Erkekler Kaslı Fizik branşında seçmelere katılan Erikçi, aldığı bronz madalya ile milli takım seçmelerine katılacak.
24 yaşındaki başarılı sporcu, öncelikli hedefinin Türkiye Şampiyonluğu olduğunu belirterek, “9 yıldır bu sporla uğraşıyorum. Sporun her dalı, disiplinli bir yaşam ve düzenli çalışma gerektiriyor. Bundan sonraki öncelikli hedefim Türkiye şampiyonluğunu kazanmak. Elazığ’ımıza şampiyonluk gururunu yaşatacağız.” diye konuştu.
Erikçi, Türkiye Şampiyonluğundan sonra NPC pro card için yarışacağını sözlerine ekleyerek, “Beni destekleyen ve çalışmalarıma katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.” dedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024