KONULAR
Erzurum, ilk kez Uluslararası Kar Voleybolu organizasyonuna ev sahipliği yapacak. 12-15 Mart 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu etkinliğine 7 ülkeden 18 takım katılacak.
Türkiye Voleybol Federasyonu yetkilisi Oğuz Değirmenci, Erzurum Palandöken‘in kar voleybolu için son derece uygun koşullar sunduğunu söyledi. Değirmenci, “Avrupa Federasyonu’ndan bize tahsis edilen bu organizasyon, Türkiye ve Palandöken’i tüm dünyaya tanıtacak. Kayak merkezlerimizin tanıtımına büyük katkı sağlayacak” dedi.
Erzurum Voleybol İl Temsilcisi Ragıp Koçak, “Palandöken’de kalıcı sahalar kurarak kışın kar voleybolu, yazın ise plaj voleybolu oynanmasını hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.
Yabancı sporcular da Palandöken‘in koşullarının kar voleybolu için ideal olduğunu ifade ederek turnuvada yer almaktan mutluluk duyduklarını belirtti.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024