F9E035E5Bf0E90F57418C2B0Bd5E82B6.Jpg
17 okunma

Eskişehirli sporculardan derece

ABONE OL
1 Şubat 2024 10:15
F9E035E5Bf0E90F57418C2B0Bd5E82B6.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Eskişehirli Sporcular U-23 Türkiye Halter Şampiyonası’nda Dereceler Elde Ettiler**
Eskişehirli Sporculardan Derece

**Eskişehirli** sporcular, 30 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında **Ankara’da** düzenlenen **U-23 Türkiye Halter Şampiyonası’nda** kendi kategorilerinde derece elde ettiler.

**Şampiyonada**, **Sema Polat** 49 kiloda **Türkiye Şampiyonu** olurken, **Utku Açıkgöz** ile **Bahadır Erdal** kendi kategorilerinde **2.** oldular.

Başarılı sporcular, mutluluklarını antrenör ve takım arkadaşlarıyla paylaştılar.

**Eskişehirli Sporcuların Başarıları**
Eskişehirli Sporculardan Derece
**Sema Polat**, 49 kiloda altın madalya kazanarak **Türkiye Şampiyonu** oldu. **Utku Açıkgöz**, 61 kiloda gümüş madalya alırken, **Bahadır Erdal** ise 67 kiloda yine gümüş madalyanın sahibi oldu.

Sporcular, başarılarının ardından duygularını şöyle ifade ettiler:

**Sema Polat:** “Çok mutluyum. Çok çalıştım ve emeğimin karşılığını aldım. Antrenörüm ve takım arkadaşlarımın desteğiyle bu başarıyı elde ettim.”

**Utku Açıkgöz:** “Çok heyecanlıyım. İlk kez bir **Türkiye Şampiyonası’na** katıldım ve madalya kazandım. Bu, benim için büyük bir başarı.”

**Bahadır Erdal:** “Çok gururluyum. **Eskişehir’i** en iyi şekilde temsil ettiğimi düşünüyorum. Başarımın devamı için daha çok çalışacağım.”
Eskişehirli Sporculardan Derece

**Eskişehirli Halter Sporcuları Gurur Kaynağı**

**Eskişehirli halter sporcuları**, başarılarıyla **kentlerine** gurur yaşattılar. **Sporcuların** antrenörleri ve aileleri de bu başarıdan dolayı çok mutlu oldular.

**Eskişehir** Gençlik ve Spor Müdürü **Ahmet Arslan**, sporcuları tebrik ederek şunları söyledi:

“Sporcularımız, **Türkiye Şampiyonası’nda** büyük bir başarı elde ettiler. Kendilerini ve kentlerini en iyi şekilde temsil ettiler. Onlarla gurur duyuyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP