KONULAR
8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası sonuçlandı. Turnuvanın finali Denizli Hasan Güngör Spor Salonu‘nda oynandı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü‘nün hayata geçirdiği “Evinin Sultanları Projesi”, ev hanımları ve çalışan kadınlara spor yapma alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyor. Proje, ayrıca kadınların rekabetçi ruhunun gelişmesini ve sosyal bağlarının güçlenmesini hedefliyor.
Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü‘nün düzenlediği turnuvaya Denizli ve ilçelerinden 10 takım katıldı. Toplam 130 kadın sporcunun mücadele ettiği turnuvanın final karşılaşması, Denizli Milletvekili Nilgün Ök ve Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman‘ın katılımıyla gerçekleşti.
Turnuvanın şampiyonu, Sirius Takımı oldu. İkinci sırayı Pamukkale Evinin Sultanları, üçüncü sırayı Anadolu Pars Kadın Voleybol Takımı ve dördüncü sırayı Serinhisar Evinin Sultanları aldı.
Dereceye giren takımlar, kupalarını ve madalyalarını Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman ve Voleybol İl Temsilcisi Sevinç Güngör‘ün elinden aldı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024