F0D560809672733Dbee7E90Cc8Debe3D-1.Jpg
34 okunma

Evinin Sultanları şampiyonu: Sirius

ABONE OL
11 Mart 2024 18:55
F0D560809672733Dbee7E90Cc8Debe3D-1.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

8 Mart Kadınlar Günü’nde Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası’nda Şampiyon Sirius Oldu

Evinin Sultanları Şampiyonu: Sirius

8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası sonuçlandı. Turnuvanın finali Denizli Hasan Güngör Spor Salonu‘nda oynandı.

Kadınlara Sporu Teşvik Eden Proje

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü‘nün hayata geçirdiği “Evinin Sultanları Projesi”, ev hanımları ve çalışan kadınlara spor yapma alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyor. Proje, ayrıca kadınların rekabetçi ruhunun gelişmesini ve sosyal bağlarının güçlenmesini hedefliyor.

10 Takımın Ter Dökdüğü Turnuva

Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü‘nün düzenlediği turnuvaya Denizli ve ilçelerinden 10 takım katıldı. Toplam 130 kadın sporcunun mücadele ettiği turnuvanın final karşılaşması, Denizli Milletvekili Nilgün Ök ve Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman‘ın katılımıyla gerçekleşti.

Sirius Takımı Şampiyon

Turnuvanın şampiyonu, Sirius Takımı oldu. İkinci sırayı Pamukkale Evinin Sultanları, üçüncü sırayı Anadolu Pars Kadın Voleybol Takımı ve dördüncü sırayı Serinhisar Evinin Sultanları aldı.

Evinin Sultanları Şampiyonu: Sirius

Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

Dereceye giren takımlar, kupalarını ve madalyalarını Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman ve Voleybol İl Temsilcisi Sevinç Güngör‘ün elinden aldı.

Evinin Sultanları Şampiyonu: Sirius

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP