## **Galatasaray, Kasımpaşa Maçı Hazırlıklarına Sıkı Çalışmalar ile Devam Ediyor**
**Florya’da Antrenmanlarla Ter Döküldü**
**Galatasaray**, **Trendyol Süper Lig**’in 30. haftasında **Kasımpaşa** ile oynayacağı kritik karşılaşma **için** hazırlıklarına tüm hızıyla devam etti. **Sarı-kırmızılılar**, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptıkları antrenmanda yoğun bir çalışma programı uyguladı.
Antrenman, topla ısınma hareketleri ile başladı. Ardından oyuncular, iki gruba ayrılarak 8’e 2 pas çalışması gerçekleştirdi. Teknik Direktör **Okan Buruk** yönetimindeki antrenman, topa sahip olma çalışmasıyla devam etti. Son olarak da oyuncular, üç takımlı bir turnuvada kıyasıya mücadele etti.
**Yarın da Antrenman Var**
**Galatasaray**, **Kasımpaşa** maçı hazırlıklarını yarın yapacağı bir antrenmanla sürdürecek. Saat 17.00’da gerçekleşecek antrenmanda **Sarı-kırmızılılar**, son taktiksel düzeltmeleri yapacak ve maça hazır hale gelecek.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024