KONULAR
İzmit Belediyespor, genç sporcuları kente kazandırmak için çalışmalarına devam ediyor. Belediyenin bünyesinde yer alan Güreş Okulu, Alikahya Atatürk Stadı‘nda faaliyet gösteriyor. Okulda, 8-15 yaş aralığındaki çocuklar ve 15-23 yaş aralığındaki gençler için güreş eğitimleri veriliyor.
İzmit Belediyespor Güreş Takımı‘nın bünyesinde müsabakalara katılmak isteyen yetenekli sporcular arıyor. Güreş Okulu‘ndaki eğitimlere katılan sporcular, takım seçmeleri için değerlendiriliyor. Seçilen sporcular, İzmit Belediyespor Güreş Takımı‘nın formasını giyerek çeşitli yerel ve ulusal müsabakalara katılıyor.
İzmit Belediyespor Güreş Okulu‘na kayıtlar sürüyor. Okul, pazartesi, salı ve çarşamba günleri 16.00-18.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Kayıt yaptırmak isteyen sporcular, belediyenin spor müdürlüğüne başvuruda bulunması gerekiyor.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024