798E064C688E8348Cd9199Ebfacc3632.Jpg
  • Habercimiz
  • Spor
  • Gençlik 23 Taraftar Grubu Başkanı Güneş: ’’Seyirci değil, taraftar olalım’’
23 okunma

Gençlik 23 Taraftar Grubu Başkanı Güneş: ’’Seyirci değil, taraftar olalım’’

ABONE OL
1 Şubat 2024 12:24
798E064C688E8348Cd9199Ebfacc3632.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gençlik 23 Taraftarlar Grubu Başkanı Haker Melih Güneş: “Pazar günü Turgutluspor maçında taraftarlarımızla buluşalım”

Gençlik 23 Taraftarlar Grubu Başkanı Haker Melih Güneş, hafta sonu oynanacak olan Turgutluspor maçına taraftarları beklediklerini dile getirdi.

Güneş, yaptığı açıklamada, “Bilindiği üzere takımımız kendi sahasında ve seyircisi önünde Turgutluspor ile zirve yarışında kritik bir maça çıkacaktır. Geçtiğimiz hafta ise deplasmanda Pazarspor’u mağlup ederek ligde hedeflerine doğru doludizgin ilerlemektedir. Elazığspor’umuz başarılı sonuçlarla şehrimizi ve hemşerilerimizi sevindirip, yıllardır özlemini duyduğumuz güzel havaya sokmayı başarmıştır. Bu güzel havanın ve birlik beraberliğin devamı için pazar günü oynayacağımız Turgutluspor karşılaşması büyük önem arz etmektedir.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Kulüp Başkanı Serkan Çayır’ın kararlı ve azimli çalışmalarıyla son zamanlarda Elazığ halkına en fazla güven verdiği günlerini geçirdiğini belirten Güneş, “Böylesine güzel bir birlik beraberlik ortamı oluşmuşken biz taraftarlarda üzerimize düşeni değil, üstümüze düşenin kat kat fazlasını yapmalıyız.” dedi.

Taraftarlara çağrıda bulunan Güneş, “Maça gelen hemşerilerimiz seyirciden ziyade taraftarlık görevini yerine getirmeli. Maça gelen taraftarımızın tüm stat birlikte hareket ederek 90 dakika boyunca aralıksız destek verip takımımıza ateşleyici güç, rakibe ise caydırıcı güç olması gerekiyor. Gelin hep beraber maratonun ortasında Gençlik 23’ün çatısı ve pankartı altında buluşup, eski günlerdeki gibi Elazığspor’u ve Elazığspor’un şanlı taraftarının sesini yine tüm Türkiye’ye gösterelim. Az öncede belirttiğim gibi ‘seyirci’ değil ‘taraftar’ olalım.” diye konuştu.

Gençlik 23 Taraftar Grubu Başkanı Güneş: ’’Seyirci Değil, Taraftar Olalım’’

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP