KONULAR
Uşak’ta gerçekleştirilen **Okul Sporları Taekwondo Liseler Yarı Final Elemeleri’nde** Bilecikli sporcular başarılı bir performans sergiledi.
44 kilogramda Nisa Nur Özen ve 68 kilogramda Nisa Nur Bırni, rakiplerini yenerek gümüş madalya kazandı. Başarı elde eden sporcular, Çorum’da yapılacak Taekwondo Lise Final Müsabakaları’na katılma hakkı kazandı. [Resim 1]
**Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir** sporcuları ve antrenör Ayşe Nur Danabaş’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Başarılı sporcular, çalışmalarının karşılığını alarak Bilecik’e gurur yaşattılar. [Resim 2]
Bilecikli sporcular, Uşak’ta düzenlenen yarışmada gösterdikleri performansla dikkatleri üzerine çekti. Sporcuların elde ettiği madalyalar, Bilecik’in taekwondo alanındaki gelişiminin bir göstergesi oldu. [Resim 3]
Genç sporcuların başarıları, Bilecik’teki taekwondonun geleceği için umut veriyor. Çorum’da yapılacak final müsabakalarında da Bilecikli sporcuların başarılı sonuçlar elde etmesi bekleniyor.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024