KONULAR
Erzurumspor FK Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Ankara Keçiörengücü maçının ardından yaptığı değerlendirmede, takımın Trendyol 1. Lig‘de 9 maçta sadece 1 gol yediğine dikkat çekerek, “Gol yememenin yanında çok az pozisyon da veriyoruz. Bugün rakibimize sadece bir gol pozisyonu verdik” ifadelerini kullandı.
Kutlu, Erzurumspor’un defansif bir takım olmadığını vurgulayarak, “Biz aslında ofansif oynayan, önde basan ve üç stoperimizden bir tanesini hiçbir zaman üç stoperle kurmayan bir takımız. Sağ bekimiz, sol bekimiz, kanat oyuncularından kullanıyoruz. Yani aslında ofansif oynuyoruz” dedi.
Kutlu, oyuncularının takıma ve şehre olan aidiyet duygusuna dikkat çekerek, “Bugün de bunu sahaya yansıttılar” ifadelerini kullandı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024