Galatasaraylı futbolcu Halil Dervişoğlu, Bandırmaspor maçında penaltıdan gol attı ve takımının galibiyetine katkıda bulundu.
Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu’nda Galatasaray, sahasında Trendyol 1. Lig takımlarından Bandırmaspor ile mücadele etti. Sarı-kırmızılıların ikinci golünü Halil Dervişoğlu kaydetti.
Müsabakanın 36. dakikasında kazanılan penaltıda topun başına geçen Halil, meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu ve skoru 2-0 yaptı. Penaltı atılmadan önce Halil Dervişoğlu, Barış Alper Yılmaz ve Tete arasında taş-kağıt-makas oynadı ve oyunu Halil kazanarak penaltıyı kullandı.
Bu golle birlikte 24 yaşındaki futbolcu, bu sezonki gol sayısını 4’e çıkardı. Halil, bu gollerin 2’sini Türkiye Kupası’nda, 2’sini de UEFA Şampiyonlar Ligi elemelerinde kaydetti.
Maça 11’de başlayan Halil Dervişoğlu, 90 dakika sahada kaldı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024