**Kayseri** temsilcisi **Hasketbol Spor Kulübü** (SK), **Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi E Grubu**’nda ilk maçında konuk ettiği **Gaziantep Büyükşehir Belediyespor**’a 82-103 mağlup oldu.
**Atatürk Spor Salonu**’nda oynanan karşılaşmaya iyi başlayan **Gaziantep Büyükşehir Belediyespor**, ilk çeyreği 25-32 önde tamamladı. Devreye de 43-66 üstün giren Gaziantep temsilcisi, üstünlüğünü son ana kadar sürdürdü ve parkteden 82-103 galip ayrıldı.
Maçın ardından açıklamalarda bulunan **Hasketbol SK Başkanı Hasan Aksoyak**, “Uzun yıllar sonra mücadele ettiğimiz Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi’nde ilk maçımızdan mağlup ayrıldık. Bizleri tribünde yalnız bırakmayan ve yürekten destekleyen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
**Hasketbol SK**, ligin ikinci hafta maçında deplasmanda **Mersin Barosu Spor Kulübü** ile karşılaşacak.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024