KONULAR
Adana Demirspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Konyaspor ile deplasmanda berabere kaldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında değerlendirmelerde bulundu.
Karaman, maçta rakiplerine iki penaltı yaptırdıklarını belirterek, “Penaltı pozisyonuna kadar iki iyi vuruş yapabilseydik skoru biz alabilirdik. Penaltıyla mağlup duruma düştük. İkinci yarıdaki penaltı da bana göre penaltı. Ancak ikinci penaltı öncesi Gravillo ve Ethemi’nin bir pozisyonu vardı. Benim değerlendirmeme göre penaltı öncesi bir faul var. Penaltı doğru, ancak ikinci penaltı öncesi bir faul olabilir miydi? O değerlendirme ne?” ifadelerini kullandı.
Ligdeki her maçın kıymetli olduğunu vurgulayan Karaman, “Bugün buraya kazanmaya gelmiştik. 2-2’lik skor beni memnun etmiyor. Ancak deplasmanda iki penaltı yaptırıp geri dönmek de kolay değil. Rakibimiz direkt bir rakip ve mücadele ediyor. Deplasmanda Pendik’i yendiler, içeride Ankaragücü’nü. Bu açıdan bakıldığında geri dönüş ve alınan bir puan kar sayılır” diye konuştu.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024