KONULAR
Iğdır İl Jandarma Komutanlığı, uyuşturucu ticaretiyle mücadele kapsamında bir operasyon düzenledi. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerinin yürüttüğü çalışma sonucunda Aralık ilçesinde uyuşturucu Ticareti yapan 5 kişi yakalandı.
Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda 15 gram uyuşturucu ve çok sayıda uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. Gözaltına alınan kişiler, jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Şüphelilerden 5’i, nöbetçi sulh ceza hakimliğince “uyuşturucu ticareti” suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ayrıca, tutuklanan şüphelilerden uyuşturucu satın aldığı tespit edilen 8 kişi hakkında da işlem başlatıldı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024