Türkiye, 2-12 Mart tarihleri arasında Erzurum‘da 20. Deaflympıcs Kış Olimpiyatları‘na ev sahipliği yapacak. Olimpiyatlar kapsamında Erkek ve Kadın Futsal Milli Takımları, Manavgat‘ta hazırlık ve seçme kamplarını tamamladı.
İşitme Engelliler Futsal Milli Takımı Antrenörü **Guddusi Aydın**, konu hakkında yaptığı açıklamada hedeflerinin her zamanki gibi ülkemizde gerçekleşecek kış olimpiyatlarında birinci olarak bayrağımızı dalgalandırmak ve vatandaşlarımızla bu mutluluğu paylaşmak olduğunu kaydetti.
Aydın “Engelliler Futbol takımlarımız uluslararası müsabaka hazırlıklarının bir kaçını Manavgat‘ta yaparak hazırlanıyor. İşitme Engelliler Milli takımlarımızı en iyi şekilde ağırlayarak onlara ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
İşitme Engelliler Futsal Milli Takımları, Manavgat‘ta gerçekleştirdikleri kamplarda yoğun bir hazırlık süreci geçirdi. Takımlar, sabah ve öğleden sonra olmak üzere ikişer antrenman yaptı. Antrenmanlarda, kondisyon, taktik ve teknik çalışmalar ağırlıklı olarak yer aldı.
Erkek ve Kadın Futsal Milli Takımları, 20. Deaflympıcs Kış Olimpiyatları’na hazır bir şekilde katılmak için yoğun çalışmalarını sürdürüyor. Takımlar, olimpiyatlarda başarılı olmak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için azimle çalışmalarına devam ediyor.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024