3D09F765E04350873Cb75B2Ab9472F95.Jpg
17 okunma

İzmir Kordon Boyu emin ellerde

ABONE OL
2 Şubat 2024 13:48
3D09F765E04350873Cb75B2Ab9472F95.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alsancak Kordon Boyu’nda Özel Güvenlik Tedbirleri Alındı

Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü, İzmir’in en önemli simgelerinden biri olan Alsancak Kordon Boyu’nda özel güvenlik tedbirleri aldı. Atlı polis birlikleri ve ATV’li polis timleri, bölgede devriye gezerek vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlıyor.

Güvenlik Tedbirleri Vatandaşlar Tarafından Memnuniyetle Karşılandı

Güvenlik tedbirleri, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Çocuklarıyla birlikte ekiplerle fotoğraf çektiren aileler, verilen hizmetten memnun olduklarını belirterek polislere çalışmalarında başarılar diledi.

Güvenlik Tedbirlerinin Detayları

Güvenlik tedbirleri kapsamında, Gündoğdu Meydanı, Alsancak İskele, Cumhuriyet Meydanı ve Güzelyalı bölgesindeki sahil boyunca 6 atlı polis birlikleri ve 10 ATV’li polis timi görev yapıyor. Polislere, halk tarafından yoğun ilgi gösteriliyor.

İzmir Kordon Boyu Emin Ellerde

Emniyet Müdürlüğünden Açıklama

Konak İlçe Emniyet Müdürü, yaptığı açıklamada, “Alsancak Kordon Boyu, İzmir’in en önemli buluşma noktalarından biridir. Bu nedenle, bölgede güvenliği sağlamak için özel tedbirler aldık. Atlı polis birliklerimiz ve ATV’li polis timlerimiz, bölgede sürekli devriye geziyor. Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için çalışıyoruz” dedi.

İzmir Kordon Boyu Emin Ellerde

Vatandaşların Tepkileri

Vatandaşlar, güvenlik tedbirlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Bir vatandaş, “Alsancak Kordon Boyu’na geldiğimizde kendimizi güvende hissediyoruz. Atlı polisler ve ATV’li polisler, bölgede sürekli devriye geziyor. Bu, bize huzur veriyor” dedi.

İzmir Kordon Boyu Emin Ellerde

Polislerin Çalışmaları Takdir Edildi

Polislerin çalışmaları, vatandaşlar tarafından takdir edildi. Bir vatandaş, “Polislerimiz çok iyi çalışıyor. Bölgede sürekli devriye geziyorlar ve vatandaşların güvenliğini sağlıyorlar. Onlara teşekkür ediyoruz” dedi.

İzmir Kordon Boyu Emin Ellerde

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP