**Kartal**’ın Başak Mahallesi, Üsküdar Caddesi üzerinde saat 21.00 sıralarında kırmızı ışık ihlali nedeniyle meydana gelen bir trafik kazasında iki araç kullanılamaz hale geldi.
## **Kaza Detayları**
Görgü tanıklarının aktardığına göre, A.Y. Ç. idaresindeki kırmızı ışığı ihlal eden Fiat marka araç, karşı yönden gelen H.E. kontrollündeki Ford marka araç ile çarpıştı. Meydana gelen kaza, iki aracı da kullanılamaz hale getirdi.
## **Ölü veya Yaralı Yok**
Kazada can kaybı veya yaralanma meydana gelmedi. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polis, kazaya karışan araçlarla ilgili gerekli işlemleri yaptı ve kazayla ilgili inceleme başlattı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024