## **Kayseri Ömürspor, 2. Amatör Küme’de Liderliğini Sürdürüyor**
**Kayseri Şeker 2. Amatör Küme B Grubu’nda** mücadele eden **Kayseri Ömürspor**, ilk üç haftada aldığı galibiyetler ile liderliğini koruyor.
Lige fırtına gibi başlayan Ömürspor, **Alsancakspor’u 5-3,** **Bayraktarspor’u 3-0** ve **Yeni Mahallespor’u 2-0** mağlup etmeyi başardı. Bu sonuçlarla **9 puan toplayan** sarı-siyahlılar, grubun zirvesine yerleşti.
### **Geleceğe Umutla Bakıyorlar**
Ömürspor, oynadığı üç maçta rakip ağlara **10 gol** gönderirken, kendi kalesinde ise **sadece iki gol** gördü. Son iki maçta kalesini gole kapatan takım, geleceğe umutla bakıyor.
### **Hafta Sonu Deplasmana Çıkacak**
**Kayseri Ömürspor**, 2. Amatör Küme’nin **4. haftasında** deplasmanda **Develi Erciyesspor** ile karşılaşacak. Sarı-siyahlılar, namağlup serisini sürdürerek liderliğini pekiştirmek istiyor.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024