KONULAR
Kocaeli Sportif Havacılık ve Aktif Doğa Sporları Derneği (KOSHADOS), düzenlediği programla minik basketbolcularını ağırladı. Programda, Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Başkanı Hüsamettin Ergül de yer aldı.
Etkinliğin açılışında konuşan KOSHADOS Yönetim Kurulu Başkanı Emre Polat, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Polat, derneğin 7 farklı alanda çalışmalar yürüttüğünü belirtti. Özellikle çocukların ve gençlerin basketbola büyük ilgi gösterdiğini kaydederek, bu sayede öğrencilerin daha bilinçli spor yapma imkanı bulduklarını vurguladı. Polat, “Derneğimiz bölgemize her anlamda katkı sunmaya devam ediyor. Sporcularımızın her koşulda yanındayız. Katkı sağlayan tüm ailelere teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanımız Muzaffer Bıyık ve ekibine de destekleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
KOSHADOS Spor Koordinatörü Hakan Çelik de basketbol alanında yapılan çalışmalara değindi. Çelik, “Biz bir aileyiz. Ulu Önder Atatürk’ün ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim’ sözünü kendimize hedef edindik. Çalışmalarımız bu doğrultuda devam ediyor” diyerek konuşmasını tamamladı.
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, belediyenin spor alanında yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Bıyık, “İlçe genelinde spora büyük önem veriyoruz” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından Dernek Başkanı Emre Polat, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve kulüp antrenörlerine plaket takdim etti.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024