Aydın’ın Kuyucak ilçesinde Ocak ayı içerisinde yapılan çalışmalarda 14 aranan şahıslara ulaşarak yakaladı.
Kuyucak İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, çeşitli suçlardan aranan şahıslara yönelik olarak Ocak ayı boyunca çalışmalar yürüttü. Bu çalışmalar kapsamında 14 şahıs yakalanarak adli makamlara sevk edildi.
Şubat ayı başında da aranan şahıslara yönelik olarak çalışmalar devam etti. Bu çalışmalar kapsamında “Adet Gereği Açıkta Bırakılmış Eşya Hakkında Hırsızlık” ve “Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak (TCK-191)” suçlarından dolayı aranan E.Ö. (16) ve A.R. (26) isimli şahıslar yakalandı. Şahısların emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024