## Marmaris’te Sobayı Tutuşturmak İçin Tiner Döken İşçi Hayatını Kaybetti
16 Şubat Cuma günü, Marmaris Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde çalışan 22 yaşındaki Yener Durmuş, sobayı tutuşturmak için tiner dökmesi sonucu yaşanan patlamadan ağır yaralandı.
## Hastanede Tedavi Gördüğü Sırada Vefat Etti
Patlamada vücudunun yarısı 3. derece yanan Durmuş, Marmaris Devlet Hastanesi’ne kaldırıldıktan sonra hayati tehlikesi nedeniyle Kocaeli’ye sevk edildi. 24 gün yoğun bakımda tedavi gören Durmuş, tüm çabalara rağmen hayatını kaybetti.
## Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi
Durmuş’un cenazesi, tedavi gördüğü hastaneden alınarak memleketi Muğla’nın Köyceğiz ilçesine getirildi. Evinde helallik alınmasının ardından Yeşilköy Mezarlığı’na götürülen Durmuş, dualar eşliğinde toprağa verildi.
Cenaze törenine Durmuş’un ailesi ve yakınlarının yanı sıra Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay ve mesai arkadaşları da katıldı.
![](https://storage.googleapis.com/habercimiz/65f04cf3c4fe43.95542015.jpg)
Yener Durmuş’un Marmaris’teki işyeri
![](https://storage.googleapis.com/habercimiz/65f04cf49f01e1.70323459.jpg)
Yener Durmuş’un cenaze töreni
![](https://storage.googleapis.com/habercimiz/65f04cf5456101.05439343.jpg)
Yener Durmuş’un mezarı başındaki ailesi ve yakınları
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024