Mezarlıklarda gerçekleştirdiği çalışmalar ile vatandaşlardan tam not alan Büyükşehir Belediyesi, hem kent merkezinde hem de kırsalda mezarlık bakım ve ot temizliğine devam ediyor. 540 mahallede sorumluluk alanında bulunan kayıtlı 840'tan fazla mezarlıkta çalışma yapan ekipler, yoğun mesaisini sürdürüyor.
Bakım, onarım ve temizlik kapsamında mezarlıklarda çevre ve ot temizliği, ağaç budama, taş duvar yapımı ve tamiri, tel çekilmesi ve tamiratı, fidan dikimi gibi birçok çalışma yürüten ekipler, Yassıhöyük mahallesinde bulunan mezarlıkta kapsamlı bir çalışma gerçekleştirdi.
Çalışmaların yalnızca kent merkezinde değil, kırsal mahallelerde sürdüğünü belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, belirli bir program çerçevesinde tüm mezarlıklarda bakım çalışmalarının devam ettirileceğini belirttiler.
Hibya Haber Ajansı
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024