Afyonkarahisar’da düzenlenen Midi Kız Voleybol İl Müsabakaları, Mustafa Abi Spor Salonu‘nda sona erdi. Turnuvaya katılan takımlar, kıyasıya maçlar sonucu sıralamayı belirledi.
Turnuvanın sonunda birinciliği Akal, ikinciliği Kurşun Sk, üçüncülüğü Gençlik Sk kazandı. Akal’ın B takımı ise turnuvayı dördüncü sırada tamamladı.
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, dereceye giren takımları tebrik etti ve tüm sporculara performanslarından dolayı teşekkürlerini iletti.
Kasapoğlu, voleybolun Afyonkarahisar’da giderek daha popüler hale geldiğini ve bu tür turnuvaların ildeki voleybol seviyesinin yükselmesine katkı sağladığını vurguladı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024