KONULAR
30 Ağustos Salı günü saat 18.30 sıralarında Tokat’ın Topçam Yaylası mesire mevkiinde bir minibüs kazası meydana geldi. Çağrıhan Deniz A.’nın idaresindeki 60 ACV 726 plakalı Volkswagen marka minibüs, kontrolden çıkarak elektrik direğine çarptı. Çarpmanın etkisiyle minibüs meyve ağaçlarının olduğu bahçeye devrildi. Kazadan sonra elektrik direği Topçam Yaylası’na ve çevre köylere ulaşımı sağlayan yola devrildi.
Kazayı gören vatandaşlar 112 Acil Servise haber verdi. Kazada yaralanan sürücü Çağrıhan Deniz A., Üniversite Hastanesine, minibüsteki Uğur E. ve Onur A. ise Tokat Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Elektrik direğinin yola devrilmesi nedeniyle bir süre çevre köylere ulaşım sağlanamadı. Çedaş yetkililerinin çalışmaları sonucu elektrik direği vinç yardımıyla kaldırılarak yol yeniden trafiğe açıldı.
Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024