—
KONULAR
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, 1-31 Ocak tarihleri arasında aranan şahıslara yönelik kapsamlı bir çalışma başlattı. Bu kapsamda, çok sayıda ekip göreve çıkarak aranan şahısları yakalamak için yoğun çaba sarf etti.
Yapılan çalışmalar sonucunda, 136 şahıs yakalandı. Yakalanan şahısların sorguları sırasında, “uyuşturucu madde ticareti yapmak” ve “uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak” suçlarından kesinleşmiş hapis cezaları olduğu tespit edildi.
Yakalanan şahıslardan 86’sı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine teslim edildi. Geriye kalan 50 şahıs ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, uyuşturucu ile mücadele çalışmalarını aralıksız olarak sürdüreceğini açıkladı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024