KONULAR
Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, titiz çalışmalarıyla 27 olayı aydınlattı ve 28 şüphelinin yakalanmasını sağladı.
Ekipler, 1 ayda yaptıkları çalışmalar neticesinde, 6 evden hırsızlık, 6 oto hırsızlığı, 6 İl Jandarma Komutanlığı bölgesinde gerçekleştirilen hırsızlık konusu, 2 ateşli silahla kasten yaralama, 2 işyerinden hırsızlık, 1 narkotik suçlar ve 4 dolandırıcılık konuları olmak üzere toplam 27 olayı vücut izlerinden aydınlattı.
Olaylarla ilgili 28 şüpheli tespit edilirken başkasına ait kimlik bilgilerini kullanan, kimliği hakkında yalan beyanda bulunan 7 şahıs ise parmak izinden tespit edildi.
Yapılan açıklamada; “İlimiz genelinde vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda tedbirlerimiz ve meydana gelen olayların aydınlatılması ve faillerin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız hassasiyetle ve kararlılıkla sürdürülmektedir” ifadelerine yer verildi.
Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, titizlikleriyle birçok olayı çözüme kavuşturuyor. Ekipler, olay yerlerini detaylı bir şekilde inceleyerek ipuçları topluyor ve şüphelileri tespit ediyor.
Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, 1 ayda yaptığı çalışmalar neticesinde 27 olayı vücut izlerinden aydınlattı. Ekipler, olay yerlerinde bıraktığı izleri inceleyerek şüphelileri tespit etti.
Niğde **İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü** ekipleri, yaptığı çalışmalar neticesinde 28 şüphelinin yakalanmasını sağladı. Şüpheliler, emniyette sorgulandıktan sonra adliyeye sevk edildi.
Niğde İl Emniyet Müdürlüğü, yaptığı çalışmalar ile vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlıyor. Ekipler, olayları titizlikle inceleyerek şüphelileri tespit ediyor ve yakalıyor.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024