KONULAR
İşitme Engelliler Taekwondo Milli Takım Seçmeleri, 11-12 Ocak 2024 tarihlerinde Ankara‘da gerçekleştirildi. Milli Takım seçmelerinde 67 kilogramda Niğdeli sporcu Didem Kiracı, 2’nci oldu.
Didem Kiracı, Mart ayında Kırgızistan‘da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası ve Ekim ayında Yunanistan‘da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası için Milli Takım Kampı‘nda çalışmalara başlayacak.
Daha önce 2 defa Türkiye Şampiyonu, Olimpiyat ikincisi ve Dünya beşincisi olan Didem Kiracı, sakatlığından kurtularak kampta yüksek performans göstermeyi hedeflediğini, ülkemize madalyalar getirmeye devam edeceğine inandığını söyledi.
Elde edilen başarının ardından Didem Kirazcı ve antrenörü Ufuk Şimşek, Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü‘yü ziyaret etti. İlker Ötgünlü, sporcu ve antrenörünü başarılarından dolayı tebrik ederken katılacağı şampiyonalarda başarılar diledi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024