KONULAR
Sivasspor, Trendyol Süper Lig‘in 24. Hafta maçında deplasmanda karşılaştığı MKE Ankaragücü ile 0-0 berabere kaldı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında müsabakayı değerlendiren Sivasspor Yardımcı Teknik Direktörü Ömer Faruk Mahir, sahanın futbol oynamaya elverişli olmadığını söyledi.
Mahir, maç öncesi konuşmasında sahanın yorgun olduğunu ve futbolun güzelliklerini ortaya koymanın çok zor olduğunu belirtti. Bu durumun hem Sivasspor hem de MKE Ankaragücü için geçerli olduğunu ifade eden Mahir, çok isteyenin kazanacağı bir maç olduğunu söyledi.
Sivasspor‘un eksikleri ve sakat oyuncuları nedeniyle 7 genç oyuncunun kadroya alındığını belirten Mahir, bu durumun takımın performansını etkilediğini söyledi. Ancak bir puan aldıkları için mutlu olduklarını ifade eden Mahir, eksiklerini gidererek daha iyi sonuçlar elde etmek istediklerini belirtti.
Mahir, MKE Ankaragücü‘nün muhteşem taraftarının bugün sahada olmamasının da Sivasspor‘un elini güçlendirdiğini söyledi. Bu durumun Sivasspor için bir avantaj olduğunu belirten Mahir, Ankaragücü‘ne gelecek maçlarında başarılar diledi.
Sivasspor‘un hedefinin kazanmaya devam etmek olduğunu belirten Mahir, eksiklerine rağmen iyi mücadele ettiklerini söyledi. Önümüzdeki maçlarda daha iyi sonuçlar elde etmek için çalışacaklarını ifade eden Mahir, taraftarlarının desteğiyle yoluna devam edeceklerini belirtti.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024