Ordu‘nun Ünye ilçesinde yaşanan bir olayda, bir çocuğun akülü arabası evde alevler içerisinde kaldı. Olayda evin bir kısmı kullanılamaz hale geldi.
**Akülü Araba Bir Anda Alev Aldı**
Atatürk Mahallesi’nde meydana gelen olayda, **Çaybaşı İlçe Emniyet Amirliği’nde** görev yapan **Fatih Ayan’ın** evinde akülü arabasıyla dolaşan 4 yaşındaki Yağız Alp Ayan’ın arabası aniden alev aldı. Alevleri gören anne, çocuğunu hızla araçtan uzaklaştırdı.
**İtfaiye Müdahale Etti**
Yangının balkona sıçramaması için alev alan araç balkona çıkarıldı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda **Ordu Büyükşehir Belediyesi Ünye İtfaiye Grup Amirliği** ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, balkonda yanan araca müdahale etti.
**Ev Kullanılamaz Hale Geldi**
Yangın sonrası evde bulunan anne ve çocuk tedbir amaçlı hastaneye kaldırılırken, evin bir kısmı kullanılamaz hale geldi. Yangınla ilgili inceleme başlatıldı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024