KONULAR
Gençlik ve **Spor** Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Ortaca Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında Ortaca Karaburun Mahallesi’nde 4 adet toprak tenis kortu inşa edildi. Yeni kortların açılış töreni, resmi merciler ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.
Açılışta konuşan Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, belediyenin gençlere çeşitli spor branşlarında imkanlar sunmaya devam ettiğini vurguladı. Başkan Uzundemir, yeni tesislerin yapımına destek veren herkese teşekkürlerini iletti.
Açılış törenine, MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, MHP Antalya Milletvekili Hilmi Durğun, MHP MYK Üyeleri Av. Bahadır Alperen ve Ali Uçak, MHP Muğla İl Başkanı Oğuz Akarfırat ve Ortaca Kaymakamı Kenan Aktaş gibi resmi yetkililer katıldı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024