**Birecik** ilçesine bağlı **Karşıyaka Mahallesi**’nde meydana gelen trafik kazasında, seyir halindeki bir tıra yandan çarpan otomobildeki **1’i çocuk 2 kişi yaralandı**.
## **Kazanın Detayları**
[Resim: Otomobil seyir halindeki tıra çarptı: 2 yaralı]
**Gaziantep**’ten **Şanlıurfa**’ya doğru giden Kadri A. idaresindeki otomobil, yola aniden çıkan 63 AGZ 105 plakalı tırla çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle otomobil sürücüsü Kadri A. ve 11 yaşındaki çocuğu Umut İshak A. yaralandı.
## **Yaralıların Durumu**
Yaralılar, olay yerine çağrılan sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla **Birecik Devlet Hastanesi’ne** kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Yaralıların durumunun iyi olduğu öğrenildi.
## **Soruşturmanın Devamı**
Kazayla ilgili soruşturma, **Birecik İlçe Emniyet Müdürlüğü** ekipleri tarafından başlatıldı. Tır sürücüsünün kimliğinin ve kazanın nedeninin tespiti için çalışmalar devam ediyor.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024