KONULAR
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü (Manisa BBSK) basketbol takımı, tüm geliri Manisa’da yaşayan depremzedelere verilecek olan Tofaş maçının hazırlıklarına devam ediyor.
Manisa BBSK Başkanı Bora Çaylan, “Pazar günü taraftarlarımızı hem takımlarını desteklemeye hem de depremzede ailelerimize katkıda bulunmak için maçımıza davet ediyoruz” dedi.
Potanın Tarzanları, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi (BSL) 19. hafta maçında Manisa’da Tofaş’ı ağırlayacak. Yeşil-beyazlı takım Başantrenör Hakan Demir yönetiminde yaptığı antrenmanla 4 Şubat Pazar günü saat 13.00’te oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. Mücadelenin tüm geliri Manisa’da yaşayan depremzede ailelere verilecek.
Manisa BBSK Başkanı Bora Çaylan Tofaş karşılaşması ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çaylan, “Ligde 18. haftayı 5. sırada tamamladık. Bu hafta evimizde Tofaş’ı konuk edeceğiz. Ancak bu maçın ayrı bir önemi var. Asrın Felaketini yaşadığımız 6 Şubat tarihine denk gelen karşılaşmamızın tüm geliri Manisa’ya yerleşen depremzede ailelere ulaşacak. Manisa Celal Bayar Üniversitesi öğrencilerinin ortaya koyduğu Gönülden Potaya Projesi büyüyerek bu noktaya geldi. Pazar günü taraftarlarımızı hem takımlarını desteklemeye hem de depremzede ailelerimize katkıda bulunmak için maçımıza davet ediyoruz.” dedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024