## Okul Sporları Puanlı Atletizm Müsabakalarında 120 Sporcu Ter Döktü
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı‘nın imzaladığı protokol kapsamında gerçekleştirilen 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Puanlı Atletizm Küçükler ve Minikler müsabakalarına toplam 120 sporcu katıldı.
## Şampiyonlar Belli Oldu
Düzce Üniversitesi Atletizm Pisti‘nde yapılan müsabakalar sonunda Küçük Kızlar kategorisinde Cumayeri Ortaokulu birinci, Özel Düzce Safir Koleji Ortaokulu ikinci, Kaynaklı İmam Hatip Ortaokulu üçüncü ve Beyköy İmam Hatip Ortaokulu dördüncü oldu.
Küçük Erkekler kategorisinde birinciliği Özel Düzce Safir Koleji Ortaokulu alırken, Cumayeri Ortaokulu ikinci ve Beyköy İmam Hatip Ortaokulu üçüncü oldu.
## Sporcular Ödüllendirildi
Dereceye giren sporculara kupalarını Spor Şube Müdürü Altuğ Kuru ve Çilimli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cahit Demir takdim etti.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024