2A796E31B4Eb39A3D521F9Bfb86C1183-1.Jpg
22 okunma

Rehine krizinde doğum günü kutlaması

ABONE OL
1 Şubat 2024 21:07
2A796E31B4Eb39A3D521F9Bfb86C1183-1.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Kocaeli’nin Gebze İlçesinde Fabrika’da Rehine Krizi Devam Ederken, İşçilerin Birinin Doğum Günü Kutlandı**

Kocaeli‘nin Gebze ilçesindeki bir fabrikada meydana gelen rehine krizi sırasında, rehin alınan işçilerden birinin doğum günü arkadaşları tarafından kutlandı. Olay, saat 14.40 sıralarında Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsan Dede Caddesi’ndeki Procter & Gamble (P&G) isimli fabrikada meydana geldi. Rehine krizi devam ederken, fabrika içinde ilginç bir an da yaşandı. Rehin alınan kişilerden birinin doğum günü olması dolayısıyla önceden hazırlık yapan iş arkadaşları, İbrahim Y.’den izin istedi. Şüphelinin izin vermesiyle doğum günü kutlandı. Önceden alınan pastaya konulan mumlar, doğum günü olan personel tarafından üflendi. Ardından personel, arkadaşlarına sarıldı. Bu anlar, sosyal medyadan canlı olarak yayınlandı.

Rehine Krizinde Doğum Günü Kutlaması

**Fabrika Önündeki Hareketlilik İlk Kez Görüntülendi**

Öte yandan, fabrika önündeki hareketlilik de ilk kez görüntülendi. Ekiplerin olay yerindeki çalışmaları devam ederken, rehine krizi devam ediyor.

Rehine Krizinde Doğum Günü Kutlaması

**Rehine Alan Şahsın Kimliği Belirlendi**

Öte yandan, işçileri rehin alan kişinin kimliği de belirlendi. İbrahim Y. isimli şüpheli, daha önce de benzer olaylara karışmıştı. Yetkililer, şüphelinin ruhsal sorunları olduğunu ve tedavi gördüğünü söyledi.

Rehine Krizinde Doğum Günü Kutlaması

**Ekiplerin Çalışmaları Sürüyor**

Ekiplerin olay yerindeki çalışmaları sürerken, rehine krizi devam ediyor. Yetkililer, şüpheliyi ikna etmeye çalıştıklarını ve rehineleri kurtarmak için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Rehine Krizinde Doğum Günü Kutlaması

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP