**Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’nde Elektrik Panosu Patlaması**
Şanlıurfa’nın Siverek ilçesindeki Ayvanat Mahallesi’nde gece geç saatlerde bir **elektrik panosu patlaması** meydana geldi. Patlama sonucu mahallede korku dolu anlar yaşandı ve mahalle karanlığa gömüldü.
**Korkulu Anlar**
Henüz belirlenemeyen bir nedenle mahalleye elektrik veren **elektrik panosu** yanmaya ve art arda bomba gibi patlamaya başladı. Kulakları sağır eden patlamalar, mahalle sakinlerini büyük bir korkuya sürükledi. (Resim 1)
**İtfaiyenin Müdahalesi**
Patlamaların haber verilmesinin ardından olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Enerjinin kesilmesinin ardından itfaiye yangına müdahale etti. (Resim 2)
**Sokak Elektriksiz Kaldı**
Tamamen yanan elektrik panosu nedeniyle Ayvanat Mahallesi’nin 10. sokağı **elektriksiz** kaldı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı. (Resim 3)
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024