KONULAR
Bursa‘nın Karacabey ilçesinde, su borusu patlaması sonucu yollar göle döndü. Olay, Karacabey ilçesi Taşpınar Mahallesi‘nde meydana geldi. Mahallede, henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı su borusu patladı. Patlamanın şiddetiyle sokak göle dönerken, olayın gece olması muhtemel kazaları önledi. Yolların göle döndüğü anlar, anbean amatör kameraya yansıdı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ ve Karacabey Belediyesi ekipleri olaya müdahale ederken, patlayan boru çalışmalar sonrası tamir edildi. Olayda herhangi bir can kaybı veya yaralanma bildirilmedi. Yetkililer, su borusu patlamasının nedenini araştırıyor.
Mahalle sakinleri, yaşanan olaydan rahatsızlıklarını dile getirdi. Vatandaşlar, “Su borusu sık sık patlıyor ve yollar göle dönüyor. Bu durum, trafik güvenliğini tehlikeye atıyor ve kazalara neden oluyor. Yetkililerin, bu soruna çözüm bulmasını istiyoruz” dedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024