KONULAR
Bursa’nın İnegöl ilçesinde kontrolden çıkan bir otomobil, yoldan karşıya geçmeye çalışan iki yayaya ardından direğe çarptı. Kaza sonucu otomobil sürücüsü ve 1 aylık bebeği Leyla, yayalar Emirhan İ. (11) ve Alperen S. (15) yaralandı. Yaralılar, olay yerine sevk edilen ambulanslarla İnegöl Devlet Hastanesine kaldırıldı. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.
Emran D. (29) idaresindeki 10 AHZ 994 plakalı otomobil, sürücüsünün kontrolünden çıkarak yoldan karşıya geçmeye çalışan Emirhan İ. ve Alperen S.‘ye ardından aydınlatma direğine çarptı. Otomobil sürücüsü ve 1 aylık bebeği Leyla da yaralandı. Yaralılar, kaza yerine sevk edilen ambulanslarla İnegöl Devlet Hastanesi‘ne kaldırıldı. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.
İnegöl Devlet Hastanesi‘nde tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Polis ekipleri, kazayla ilgili soruşturma başlattı. Özellikle, otomobil sürücüsünün dikkatsizliği olup olmadığı incelenecek.
İnegöl‘de yaşanan kazayla ilgili soruşturma devam ediyor. Polis ekipleri, kazanın nedenini belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor. Otomobil sürücüsünün ifadesine başvurulacak ve olay yerindeki güvenlik kamera görüntüleri incelenecek. Kazaya ilişkin yeni gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacak.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024