### Talas 75. Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu Türkiye Şampiyonası İçin Hazırlık Maçları Yapıyor###
Kayseri şampiyonu Talas 75. Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu, yaklaşan Okullu Yıldız Erkekler Futbol Türkiye Şampiyonası‘na hazırlıklarını sürdürüyor. Takım, son olarak Kocasinan Şimşekspor ve Sungur FK U-15 takımlarıyla iki hazırlık maçı oynadı.
Talas 75. Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu Antrenörü Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Şafak Afan, iki hazırlık maçının son derece verimli geçtiğini söyledi.
Afan konuşmasında, “Sungur FK ve Kocasinan Şimşekspor‘un U 14 takımları ile hazırlık maçları yaptık. Önümüzdeki günlerde GültepesporU-15 ile yine bir hazırlık maçı yapacağız. Kayseri‘de futbol antrenörlerimiz bizi kendi sahalarında ağırlayarak Türkiye Şampiyonası‘na hazırlanmamızda bizlere yardımcı oluyor.” dedi.
Afan, okul sporlarında gruplarda ve Türkiye şampiyonasındaki takımların il karması seviyesinde olduğunu belirtti ve “Kaliteli ve uzun yıllar aynı takımda oynayan öğrencilerin oluşturduğu takımların illerini temsil ettiği bir turnuva olacak. İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Hazırlık maçları ile eksiklerimizi görmeye çalışıyoruz. Bizim bu şampiyonaya hazırlanmamız için her türlü desteği veren tüm antrenör arkadaşlara teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
### Talas 75. Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu, Okullu Yıldız Erkekler Futbol Türkiye Şampiyonası‘na 25-27 Mart tarihleri arasında katılacak.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024