7Efde019Fa53D479Ad5A4Edc30A05A3F.jpg
  • Habercimiz
  • Spor
  • Talas 75. Yıl Mühibe Germirli OrtaokuluTürkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor
21 okunma

Talas 75. Yıl Mühibe Germirli OrtaokuluTürkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor

ABONE OL
2 Şubat 2024 08:36
7Efde019Fa53D479Ad5A4Edc30A05A3F.jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

### Talas 75. Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu Türkiye Şampiyonası İçin Hazırlık Maçları Yapıyor###

Kayseri şampiyonu Talas 75. Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu, yaklaşan Okullu Yıldız Erkekler Futbol Türkiye Şampiyonası‘na hazırlıklarını sürdürüyor. Takım, son olarak Kocasinan Şimşekspor ve Sungur FK U-15 takımlarıyla iki hazırlık maçı oynadı.

Talas 75. Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu Antrenörü Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Şafak Afan, iki hazırlık maçının son derece verimli geçtiğini söyledi.

Afan konuşmasında, “Sungur FK ve Kocasinan Şimşekspor‘un U 14 takımları ile hazırlık maçları yaptık. Önümüzdeki günlerde GültepesporU-15 ile yine bir hazırlık maçı yapacağız. Kayseri‘de futbol antrenörlerimiz bizi kendi sahalarında ağırlayarak Türkiye Şampiyonası‘na hazırlanmamızda bizlere yardımcı oluyor.” dedi.

Afan, okul sporlarında gruplarda ve Türkiye şampiyonasındaki takımların il karması seviyesinde olduğunu belirtti ve “Kaliteli ve uzun yıllar aynı takımda oynayan öğrencilerin oluşturduğu takımların illerini temsil ettiği bir turnuva olacak. İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Hazırlık maçları ile eksiklerimizi görmeye çalışıyoruz. Bizim bu şampiyonaya hazırlanmamız için her türlü desteği veren tüm antrenör arkadaşlara teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

### Talas 75. Yıl Mühibe Germirli Ortaokulu, Okullu Yıldız Erkekler Futbol Türkiye Şampiyonası‘na 25-27 Mart tarihleri arasında katılacak.

Talas 75. Yıl Mühibe Germirli Ortaokulutürkiye Şampiyonası’na Hazırlanıyor
Talas 75. Yıl Mühibe Germirli Ortaokulutürkiye Şampiyonası’na Hazırlanıyor
Talas 75. Yıl Mühibe Germirli Ortaokulutürkiye Şampiyonası’na Hazırlanıyor

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP