Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) 33. Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda Dr. Av. Murat Aksu, başkanlığa yeniden seçildi.
Conrad Otel’de düzenlenen TESYEV Genel Kurulu’nda vakfın geçen yıla ait çalışmaları değerlendirildi ve gelecek hedefleri belirlendi. Dr. Av. Murat Aksu‘nun başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulunda; Burak Sarıca, İkbal Yiğitalp, Kazım Ali Kiremitçioğlu, Fikret Ercan, Ali Evren Doğru, Hasan Gocay, Murathan Kalyoncu ve Belkıs Aktürk yer alıyor.
Başkan Aksu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bir araya geldikleri için memnun olduğunu dile getirerek şunları söyledi:
“TESYEV, yüzde 90’a varan kadın çalışan oranıyla kutsal bir görev üstleniyor. Güçlü kadınlarımız, engelli bireylerimizin yaşamlarına umut ve neşe katıyor. TESYEV kadınlarıyla engel tanımayan bir toplum var etmeye çalışıyoruz. 8 Mart vesilesiyle bu hikayeyi var eden başta TESYEV kadınları olmak üzere tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum.”
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024