KONULAR
TFF 2. Lig Kırmızı Grup‘ta 30. haftada Belediye Derincespor, konuk ettiği Etimesgut Belediyespor‘u 3-1 mağlup etti.
Hakem triosu Hakan Ülker, Oğuz Akyüz ve Uğur Başdaş’ın yönettiği mücadelede Belediye Derincespor’a galibiyeti getiren goller Melik Derin, Alperen Pak ve Okan Baydemir’den geldi. Etimesgut Belediyespor’un tek golünü ise Fatih Aktay kaydetti.
Maçta Belediye Derincespor’dan Canberk Özdemir ve Taha Aydınlı, Etimesgut Belediyespor’dan Seçkin Getbay ve Berk Akgönül sarı kart gördüler.
Mücadeleye hızlı başlayan Belediye Derincespor, 30. dakikada Melik Derin’in golüyle öne geçti. İkinci yarıda Etimesgut Belediyespor, 77. dakikada Fatih Aktay ile skoru eşitledi. Ancak Belediye Derincespor, Alperen Pak’ın 83. dakikadaki golüyle yeniden öne geçti.
Maçın uzatma dakikalarında Okan Baydemir’in kaydettiği gol, Belediye Derincespor’un 3-1’lik galibiyetini perçinledi.
Etimesgut Belediyespor, son dakikalarda yediği gollerle puan kaybetti. Mücadelede üstün bir oyun sergileyen Etimesgut Belediyespor, rakip ceza sahasında etkili olamadı. Son dakikalarda yaşadığı dikkatsizlik, takımına mağlubiyeti getirdi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024