KONULAR
TFF 3. Lig 4. Grup’unun 23. haftasında evinde Bursa Yıldırımspor‘u ağırlayan Orduspor 1967, rakibiyle 0-0 berabere kalarak puan kazanmayı başaramadı.
Hakem triosunda Gamze Durmuş Pakkan, Mehmet Öcal ve Batuhan Topçu yer aldı. Orduspor 1967, Osman, Günay, Şükrü Kaan, Halil Can, İlyas, Bekir, Anıl, İsmail, Gökay, Ufuk ve Yusuf’tan oluşan 11 ile sahaya çıktı. Bursa Yıldırımspor ise Bertcan, Yusuf Ali, Oğuzhan, Doğanay, Gökhan, Erdal, Mehmet, Rüştü, Hakan, Mehmet Kalkan ve Emirhan’la mücadele etti.
Maçta Orduspor 1967’den Ufuk, Bursa Yıldırımspor’dan ise Yusuf Ali ve Oğuzhan sarı kart gördü. Orduspor 1967’de Anıl yerine Önder, İlyas yerine Recep, Gökay yerine Ahmet Batuhan, Ufuk yerine Doğancan ve Halil Can yerine Cemal oyuna dahil edildi. Bursa Yıldırımspor’da ise Doğanay yerine Burak, Erdal yerine Çağlar, Gökhan yerine Furkan ve Mehmet yerine Gökay değişiklikleri yapıldı.
İki takımın da gol atamadığı karşılaşmanın ardından Orduspor 1967, 24 puanda kalarak ligde orta sıralarda yer aldı. Bursa Yıldırımspor ise 29 puanla play-off iddiasını sürdürdü.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024