KONULAR
Tokat-Niksar yolunda meydana gelen trafik kazasında kamyon ve otomobil çarpıştı. Kazada üç kişi yaralandı.
Ahmet Kaya idaresindeki kamyon, Tokat’tan Niksar yönüne seyir halindeyken, yolun 35. kilometresinde direksiyon hakimiyetini kaybetti ve karşı şeride geçti. Bu sırada karşı yönden gelen Birgül Erdönmez idaresindeki otomobil ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle kamyonet yan devrildi ve arkasındaki inşaat malzemeleri yola savruldu.
Kazada otomobil sürücüsü Erdönmez, yanındaki yolcu Saliha Bayrak ve kamyon sürücüsü Kaya hafif şekilde yaralandı. Yaralılar, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.
Kaza nedeniyle yolun bir şeridi trafiğe kapatıldı. Kazanın ardından trafik tek şeritten verildi.
Kazanın nedeni ve detaylarının belirlenmesi için soruşturma başlatıldı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024