KONULAR
Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, 2023-2024 sezonunu galibiyetle kapattı. TVF Kadınlar 2. Ligi‘nde mücadele eden takım, son maçında Aliağa KZY Spor‘u 3-1 mağlup etti.
Yıldırım Beyazıt Salonu‘nda oynanan karşılaşmada, Turgutlu Belediyespor ekibi, ilk seti 22-25 kaybetmesine rağmen, ikinci, üçüncü ve dördüncü setlerde üstünlüğünü korudu ve rakibini 25-23, 25-18 ve 25-21 set sonuçlarıyla mağlup etti.
Turgutlu Belediyesi Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Erdal Kurç, maç sonrası yaptığı açıklamada, “Çok mutluyuz. Ligdeki oynadığımız son maç olan Aliağa KZY Spor karşılaşmasını 3-1 kazandık ve sezonun galibiyetle kapattık. Tüm oyuncularımıza, teknik ekibimize, Belediyespor Başkanımız ve Belediye Başkan Yardımcımız Fırat Honaz‘a ve Turgutlu Belediye Başkanımız Çetin Akın‘a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Turgutlu Belediyespor Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ise, yaptığı açıklamada, “Tamamını Turgutlulu oyuncularımızdan oluşan Kadın voleybol takımımızı gönülden kutluyorum. Güzel bir maç oynandı ve 3-1’lik skorla rakibimizi yendik ve 2023-2024 sezonunu galibiyetle kapattık. Bu sezonda gösterdikleri emek ve mücadele için kadın voleybol takımımızın oyuncularına ve teknik ekibine yürekten teşekkür ediyorum” dedi.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024