Denizli İl Jandarma Komutanlığı, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla düzenlediği narkotik suçlarla mücadele operasyonunda, iki ilçede araştırmalar gerçekleştirdi. Pamukkale ve Sarayköy’de düzenlenen operasyonlar sonucunda uyuşturucu ve ruhsatsız tüfeğe el konuldu. İki şüpheli gözaltına alınırken, haklarında adli işlem başlatıldı.
Operasyonlarda şüphelilerin üzerinden ve ikametgahlarında yapılan aramalarda 270 gram “kubar esrar“, 13 adet “lyrica hap“, hassas terazi, 1 adet “ruhsatsız av tüfeği“, 13 adet “av tüfeği fişeği” ile birlikte 2 adet “cep telefonu” ele geçirildi. Bu malzemeler muhafaza altına alınırken, şüpheliler hakkında yasal işlem başlatıldı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024