**Trendyol Süper Lig**’in 29. haftasında Hatayspor, deplasmanda Kayserispor ile 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, deplasmanda alınan 1 puanın iyi görünebileceğini ancak kendisinin memnun olmadığını belirtti.
**”Deplasmandan Puan İyi Gözükebilir Ama Mutlu Değilim”**
“Öncelikle iki takımı da tebrik ediyorum. Yüksek tempoda geçen bir maç oldu. İlk 15 dakika daha iyi oynayan taraf bizdik. İlk dakikalarda gelen gol ile **öz güvenimiz** geldi. Ama daha sonra Kayserispor oyununu oynamaya başladı. Bunun akabinde 3 pozisyon buldular ve beraberlik golünü bulmayı bildiler. Biz de biraz daha skoru koruma düşüncesi ile biraz daha **öz güveni** sağlayamadık. Buradan kazanarak ayrılmak daha iyi olurdu.”
“İlk yarı 1-1 bitti. İkinci yarıda oyun üstünlüğünü kurmak adına 4 değişiklik birden yaptık. Kırmızı kart pozisyonu oldu, bu pozisyondan sonra aslında maç bizim için tekrar başlaması gerekiyordu. Bazı yaptığımız bireysel hatalarda Kayserispor belki de ikinci golü atabilirdi. Şunu söyleyebilirim; bugün 1 puan aldık. Bakıldığında **çok ciddi** bir deplasmandan 1 puan almak iyi gözükebilir ama hem alınan skordan hem de oyundan mutlu değilim. 3 puan almamız gerekiyordu.”
**”10 Haftayı Final Haftası Olarak Düşünüyoruz”**
“Çünkü biz 10 haftayı **final haftası** olarak düşünüyoruz artık. Bu hafta final anlamında birinci sınavımızdı, ne geçtik ne de kaldık. Şimdi önümüzde Samsunspor maçı var, çok önemli **final niteliğinde**. İnşallah sahamızda kazanarak **milli takım arasına** gireceğiz.”
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024