KONULAR
Tokat Valiliği‘nin başlattığı “Temiz Tokat Projesi” kapsamında, Yeşilyurt ilçesinde yoğun bir çevre temizliği çalışması gerçekleştirildi.
Kaymakamlık ve ilçe özel idare müdürlüğü personeli, ilçe yollarını, mesire alanlarını ve ortak kullanım alanlarını özenle temizledi. Çalışmalarla Yeşilyurt‘un doğal güzelliklerinin korunması ve yaşam kalitesinin artırılması hedefleniyor.
Tokat Valiliği’nin öncülüğündeki temizlik çalışmaları, yerel halkın da desteğiyle başarıyla sonuçlandı. Bu anlamlı çaba, Yeşilyurt sakinlerinin daha temiz, sağlıklı ve yaşanabilir bir ortamda yaşamalarına katkı sağlayacak.
Tokat Valiliği, çevrenin korunması ve temiz tutulması konusunda kararlı. Bu öneme binaen, “Temiz Tokat Projesi” ile çevre dostu uygulamaları desteklemeye ve sürdürmeye devam edecek.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024