KONULAR
Yunusemre Belediyespor’un genç judocuları, Antalya’da düzenlenen Spor Toto Büyükler Türkiye Judo Şampiyonası‘nda iki madalya kazanarak Manisa‘nın gururu oldu.
**Cuma Çiçek** 90 kiloda gümüş madalya alırken, **Irmak Ceylin Güçtekin** +78 kiloda bronz madalya elde etti. Ayrıca İkranur Durak, 52 kiloda 7. oldu.
Yunusemre Belediyespor Judo Antrenörü Halil Atmaca, “Ümit ve genç takımdan sporcularla katıldığımız şampiyonada gelecek için umut veren önemli dereceler elde ettik” dedi.
Atmaca, “Milli olmuş üst düzey rakiplere karşı madalyalar çıkardık. Desteklerinden dolayı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi‘ye, Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk‘e, Kulüp Başkanı Arif Alkan‘a teşekkür ediyoruz. Madalyaların devamını getirmek için çalışacağız” diye konuştu.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024TÜRKİYE GÜNDEMİ
27 Temmuz 2024