8832752Aa623447E51621281Bf3Cca94.Jpg
  • Habercimiz
  • Politika
  • İBB Başkan Adayı Murat Kurum: “Biz Rize’nin her bir karışına aşığız”
1140 okunma

İBB Başkan Adayı Murat Kurum: “Biz Rize’nin her bir karışına aşığız”

ABONE OL
27 Mart 2024 22:33
8832752Aa623447E51621281Bf3Cca94.Jpg
0

BEĞENDİM

ABONE OL

**Rizeli Hemşehri İftar Sofrası’nda Murat Kurum’dan Seçim Vaatleri**

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Adayı Murat Kurum, Üsküdar’da Rize Hemşehri İftar Sofrası’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Programa Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Rize’ye Aşkını İfade Etti

Kurum konuşmasında, “Rize‘nin her bir karışına aşığız. Bu vatan toprağının her bir zerresine hizmet bizim için şereflerin en büyüğüdür” diyerek Rize’ye olan sevgisini dile getirdi.

Rize’ye Yaptığı Hizmetlerden Bahsetti

Bakanlık döneminde Rize’ye yaptığı hizmetlerden bahseden Kurum, “Rize’ye pek çok eser kazandırdık. Sosyal konutlar, kentsel dönüşüm projeleri, Ayder Koruma Projesi gibi… Rizelilerin hayır duasını aldık” dedi.

İstanbul’a Hizmet Sözü Verdi

İstanbul’a hizmet etme sözü veren Kurum, “İstanbul’umuzu ayağa kaldırmak için sahadayız. Milletimizin her an yanında olacağız. 31 Mart’ta gelin, İstanbul’un geleceğinden yana olun. Sağlam İstanbul’dan yana olun” ifadelerini kullandı.

**Osman Aşkın Bak: “İstanbul’a Çalışan Başkan Lazım”**

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak da programda yaptığı konuşmada, “İstanbul’a tatil yapan başkan değil, çalışan başkan lazım” diyerek Kurum’a destek çağrısında bulundu.

**Hilmi Türkmen: “Birlik ve Beraberlik İçindeyiz”**

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise “Birlik ve beraberlik içerisindeyiz. 31 Mart’ta da İBB’de, Rize’de, Üsküdar’da, durmak yok yola devam diyoruz” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP